Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Rayman raving rabits

Novou hru vytváří studio v Montpellier, jehož vedoucím je Michel Ancel, tvůrce původního Raymana, kritiky ceněného Beyond Good & Evil a Peter Jackson’s King Kong: The Official Game of the Movie.

  • Zahraj si 70 zábavných miniher: Hoď si krávou, podoj čuníka nebo donuť králíky tancovat do rytmu.
  • Uprav si postavu Raymana jak se ti zlíbí a odvaž se s přáteli v šílené akci až pro 4 hráče.
  • Tas zbraně a zapoj se do špuntového šílenství!
  • Zúčastni se zběsilých závodů na zvířatech, třeba na praseti nebo larvě, a předežeň ty prohnané králíky!

Hlavním hrdinou se stává králíček Rayman, tentokrát vytrhnut z klasické hopsačkové role a to přímo v průběhu pikniku s přáteli. Z toho jej totiž unese banda bílých králíčků, aby ho umístila do stísněné cely, z níž pokračuje na obrovský stadion s hledištěm obsazeným dychtícími králíčky, kteří jsou zvědaví na to, co předvedete. To bude přímo závislé na celé řadě Raymandisciplín, které si volíte pomocí několika možných výstupů z arény, přičemž jejich náplň je poměrně variabilní. Z celkově čtyř menších východů musíte bezpodmínečně splnit alespoň tři, což vám otevře jedny velké dveře zahrnující poslední disciplínu. Ta je lehce odlišná od těch viděných dříve, neboť je trochu více akčního charakteru. Pokaždé v trochu jiném prostředí se totiž utkáte s obří armádou bílých králíčků, které budete sestřelovat za pomocí lehce netradiční zbraně.

Co se obsahové stránky miniher týče, v těch zabroRaymanuzdáme do všech myslitelných žánrů. Velice častými se stanou hudební mezihry, kde bude třeba reagovat na rytmus právě přehrávané skladby a správně mačkat objevující se znaky. Pokud se vám to bude dařit bez větších chyb, máte vyhráno. Zajímavě se jeví i závodní hry, kdy usednete na hřbet obřího zvířete, s nímž se proženete jednou z nachystaných tratí. A aby toho nebylo málo, zkusíme si i hru uvnitř bludiště, kde budeme pohybovat s malou kuličkou a snažit se jí dostat v dosti limitujícím čase až do exitu. Nápady prostě autoři nešetřili a minimálně za tuto stránku je třeba jim smeknout velkou poklonu.

Další devízou hry všudypřítomný humor. Na nějakou vážnou hru se zde nehraje, což vyjadřují i dosti bláznivé grimasy, které se čas od času na obrazovce zjeví. Ačkoliv hra trpí trochu nevyváženou hratelností, lze ji i přes to rozhodně doporučit hráčům všech věkových kategorií, kterým není kreslená zábava zcela cizí.

P.S Pro stažení programu musíte zvolit některý ze serverů. Pokud jste se rozhodli pro FileFront, je třeba vybrat některý z free serverů a následně vystát frontu (cca 40 minut). Na Gamershell není třeba čekat frontu, místo toho stačí jen vybrat některý ze serverů buď v Americe nebo v Evropě. Po úspěšném stažení budete donuceni zaregistrovat se na Ubisoftu, přičemž je třeba uvést zemi původu US (!!!) Jinak nebudete připuštěni dále.

 

Náhledy fotografií ze složky rayman.r.r.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rayman@seznam.cz

(Rayman, 11. 12. 2011 11:50)

Je to fakt zábavná hra :D To hraní miniher opravdu pobaví :D :D

Nechtěl bys spřátelit?

([ev]íQ, 16. 10. 2008 15:01)

Ahoj, nechtěl bys spřátelit? Můj blog je my-rayman.blog.cz

Taky sem fanoušek Raymana. Prosím odepiš na můj blog.

Re: Nechtěl bys spřátelit?

(WERTZUU, 10. 3. 2011 20:23)

jses on nebo ona